Suikerverwerkingstest inclusief begeleiding

357.00

Je suikerinname en verwerking in kaart gebracht.

1) Intake consult: De sensor aanbrengen en installeren van de app. De eerste week scan je de sensor om je bloedsuiker te meten & registreer je de voedingsinname en bewegingsmomenten om je huidige levensstijl in kaart te brengen.

2) Tweede consult: Na 4- 7 dagen overlopen we samen de resultaten en bekijken we wat er kan verbeteren op vlak van voeding en beweging. Met de aanbevelingen kan je aan de slag. Pas de adviezen zo goed mogelijk toe en volg de vooruitgang in real-time op, je zal zien dat je lichaam uiterst snel reageert.

3) Vervolgsessie: Op dag 14 evalueren we jouw gepersonaliseerd voedingsplan of trainingsschema en bespreken de positieve impact van deze aanpassingen op jouw bloedsuikerspiegel en gewicht. Indien nodig stellen we nog verder bij.

Categorie: